SMS RZESZÓW

Okres działalności szkoły SMS Rzeszów: 01.09.1995 - 31.08.1999

Dyrektor szkoły: Andrzej Grzyb
Dyrektor do spraw dydaktycznych: Krystyna Pieczonka

TRENERZY:
  • Ireneusz Mazur
  • Jan Such - pracował do 31.08.1997
  • Jan Ryś - pracował od 01.09.1998 do 01.10.1999
  • Marek Bernat - pracował do 31.08.1998
  • Wojciech Kasza - pracował do 31.08.1999
  • Edward Sroka - pracował do 31.08.1999
  • Grzegorz Ryś - pracował do 31.08.1999
  • Sirgiej Wiekluk - trener odnowy biologicznej - pracował do 31.08.1999
  • Wiktor Broński - trener akrobatyki - pracował do 31.08.1999

Absolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie

Rok szkolny 1995/96

Kurowski Leszek


Rok szkolny 1996/97

  1. Bałuszyński Robert
  2. Prus Marcin
  3. Szczerbaniuk Robert
  4. Szcześniewski Bartosz
  1. Szewczyk Filip
  2. Szewczyk Piotr
  3. Szymański Grzegorz
  4. Wnuk Radosław

Rok szkolny 1997/98

  1. Januszkiewicz Aleksander
  2. Jaszewski Michał
  3. Kozłowski Tomasz
  4. Lach Przemysław
  1. Lipiński Piotr
  2. Pieczonka Stanisław
  3. Soroka Bartłomiej

Rok szkolny 1998/99

  1. Chodakowski Marek
  2. Jarosz Marek
  3. Kieca Marcin
  4. Łuka Piotr
  1. Maciejewicz Paweł
  2. Makaryk Krzysztof
  3. Owczarski Marcin
  4. Zając Maciej

OSIĄGNIĘCIA REPREZENTACJI POLSKI

(w latach 1995 - 1999)


KADECI   Reprezentant Polski Kadetów

Miejsce Impreza Rok Miejscowość Trenerzy Zawodnicy
III Mistrzostwa Europy Kadetów 1995 Barcelona (Hiszpania) I.Mazur M.Jaszewski, Wnuk, G.Szymański, M.Prus, F.Szewczyk, P.Szewczyk, R.Bałuszyński
Ł.Żygadło, K.Ignaczak, K.Staniec, I.Kruk, R.Elwartowski
1.
ROSJA
2.
WŁOCHY
3.
POLSKA
 
 
III Mistrzostwa Europy Kadetów 1997 Puchov (Słowacja) E.Sroka, J.Such M.Jaszewski, B.Soroka, P.Lach, S.Pieczonka, P.Lipiński, K.Makaryk, M.Chodakowski, M.Kieca, P.Maciejewicz, Ł.Żygadło
M.Kocik, K.Kocik
1.
WŁOCHY
2.
GRECJA
3.
POLSKA
 
 
IV Mistrzostwa Świata Kadetów 1997 Teheran (Iran) J.Such,
E. Sroka
M.Jaszewski, B.Soroka, P.Lach, S.Pieczonka, P.Lipiński, M.Chodakowski, M.Kieca, P.Maciejewicz, Ł.Żygadło, M.Kocik, M.Małecki, K.Kocik,
1.
WŁOCHY
2.
GRECJA
3.
JAPONIA
 
4.
POLSKA
 
 
V I Światowe Igrzyska Młodzieży 1998 Moskwa E.Sroka,
W.Kasza
J.Oczko, J.Malczewski, M.Bąkiewicz, W.Grzyb, G.Pasławski, K.Grzesiowski, M.Kudłacik, M.Uliński, M.Olichwer
IV Mistrzostwa Europy Kadetów 1999 Gdańsk E. Sroka,
W. Kasza,
S. Wiekluk
J.Oczko, J.Malczewski, M.Bąkiewicz, A.GołaśW.Grzyb, M.Kudłacik, G.Pasławski, K.Grzesiowski, M.Uliński
G.Kokociński, M.Kosmol, A.Kurian
1.
ROSJA
2.
NIEMCY
3.
CZECHY
 
4.
POLSKA
 
 
III Mistrzostwa Świata Kadetów 1999 Rijad (Arabia Saudyjska) E.Sroka, W.Kasza J.Oczko, J.Malczewski, M.Bąkiewicz, A.GołaśW.Grzyb,M.Kudłacik, G.Pasławski, K.Grzesiowski, M.Uliński, M.Olichwer
G.Kokociński, M.Kosmol
1.
ROSJA
2.
WENEZUELA
3.
POLSKA
 
 


JUNIORZY   Reprezentant Polski Juniorów

Miejsce Impreza Rok Miejscowość Trenerzy Zawodnicy
I
Mistrzostwa Europy Juniorów
1996 Natanja (Izrael) I.Mazur,
M.Bernat
R.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, B.Szcześniewski
P.Zagumny, Ł.Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chadała, S.Świderski, K.Ignaczak
1.
POLSKA
2.
WŁOCHY
3.
ROSJA
 
 
I
Mistrzostwa Świata Juniorów
1997 Manama (Bahrain) I.Mazur R.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, G.Szymański
P.Zagumny, Ł.Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chadała, S.Świderski, K.Ignaczak
1.
POLSKA
2.
BRAZYLIA
3.
ROSJA
 
 
IV Mistrzostwa Europy Juniorów 1998 Brno (Czechy) J.Such, G.Ryś, W.Broński T.Kozłowski, B.Soroka, P.Maciejewicz, S.Pieczonka, P.Lipiński, P.Lach, K.Małecki, K.Makaryk, M.Jaszewski, Ł.Żygadło,
M.Kocik
1.
ROSJA
2.
WŁOCHY
3.
CZECHY
 
4.
POLSKA
 
 
IX Mistrzostwa Świata Juniorów 1999 Ubon Ratchatani (Tajlandia) Jan Ryś, G.Ryś, W.Broński P.Lipiński, B.Soroka, P.Lach, A.Januszkiewicz, M.Bąkiewicz, M.Zając, W.Grzyb, M.Jaszewski, K.Grzesiowski, P.Łuka, Ł.Żygadło
M.Kocik
1.
ROSJA
2.
FRANCJA
3.
BRAZYLIA
 
9.
POLSKA
 
 

UWAGA: Druk prosty - zawodnicy SMS Rzeszów
kursywa - zawodnicy spoza SMS